politie Hasselt verbaasd tijdens bergingsactie wrak

Christine Ahmed is een van de ondertekenaars van een petitie in het Zeeuwse Sas van Gent. De buurt wil af van een vijver in de wijk.
(beeld omroep zeeland)Een grote bergingsactie op het Zwarte Water bij Hasselt gaf maandagochtend niet het verwachte resultaat, meldt RTV Oost. Op de sonar van een vissersboot was – op 3,5 meter diepte – een voertuig gesignaleerd. De politie verwachtte een auto te vinden en hield rekening met een stoffelijk overschot. Daarom was er ook een forensisch team aanwezig. Maar bij het optakelen bleek het te gaan om een opduwertje; een bootje dat ooit tjalken en klippers heeft voortgesleept.
Zeeuwse buurt wil af van 'levensgevaarlijke vijver'
Omwonenden van een vijver in het Zeeuwse stadje Sas van Gent zijn een petitie gestart omdat zij de waterpartij levensgevaarlijk vinden. Vorige week verdronk daar een 6-jarige jongen. Volgens Omroep Zeeland gaat ..
Meld u aan voor onze nieuwsbrief en lees dit artikel gratis
Bij het aanmelden gaat u akkoord met onze privacyverklaring en de algemene voorwaarden .