*

aangepast op 10 juni 2021 om 10:50

Zou de kerk een geregistreerd partnerschap kunnen inzegenen?
Commentaar

Zou de kerk een geregistreerd partnerschap kunnen inzegenen?

Ben je niet gewoon voor God getrouwd als je een geregistreerd partnerschap hebt? En zou de kerk zo’n relatie dus niet als een huwelijk kunnen inzegenen? In de Christelijke Gereformeerde Kerken spreken ze erover. In artikel 449 van het Wetboek van Strafrecht staat dat een ‘bedienaar van de godsdienst’ vóór de huwelijksdienst zeker moet weten dat het stel getrouwd is. Anders kan deze een ‘boete u..


Meld u aan voor onze nieuwsbrief en lees dit artikel gratis

Vier artikelen per maand gratis

Het belangrijkste nieuws in uw inbox

Heeft u al een account? Log in


Bij het aanmelden gaat u akkoord met onze privacyverklaring en de algemene voorwaarden .

Commentaar

meer ‘Commentaar’