Scholieren brengen Hitlergroet

AALTEN - Leerlingen van het Christelijk College Schaersvoorde in het Gelderse Aalten hebben klassikaal de Hitlergroet gebracht, terwijl dat met een mobiele telefoon werd gefilmd.
Het filmpje is dinsdag opgedoken op de website GeenStijl. Nol Berends, rector van de school, heeft dat gemeld bij de politie, liet hij dinsdag weten. Volgens Berends gaat het om oud-leerlingen van zijn school. ,,Het filmpje is zeker een jaar oud. De meeste leerlingen op het filmpje zijn inmiddels van onze school af.'' Op dit moment onderzoekt de schoolleiding hoe het fimpje op de website terecht is gekomen. ,,Als we dat weten, lichten we de ouders in. Deze actie keuren we ten zeerste af. Het is verschrikkelijk dat het is gebeurd en dat onze school hiermee in verband is gebracht. Ook gaan w …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?