Leerlingen basisschool De Bron naar het ND

Wij in de kantine. Nederland
Wij in de kantine.

BARNEVELD - Onze groep, groep 7/8 van De Bron, heeft gewonnen, want wij hebben meegedaan aan de kidsweek nieuwsquiz. Er mochten vijf kinderen uit onze groep naar het Nederlands Dagblad om daar te zien hoe een krant gemaakt wordt.

En wij, Tessa de Bruijne, Anouk Meijer, Sjoerd van Hemmen, Tom van de Wetering, Noor Brugman, zijn vanochtend begonnen in de kantine, van het Nederlands Dagblad, en hebben daar gehoord wat we allemaal te doen krijgen. We hebben de taken verdeeld: twee als verslaggever, een als hoofdredacteur, een als vormgever en een als internetredacteur. Ik, Noor Brugman, ben internetredacteur, Tessa de Bruijne is vormgever, Anouk Meijer is hoofdredacteur en Sjoerd van Hemmen en Tom van de Wetering zijn verslaggevers. De verslaggevers zijn al vertrokken naar de rechtbank in Utrecht zij interviewen de …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?