Verscholen kerk opent inloophuis

Geloof
beeld nd
Bekijk dit artikel in de Digitale Editie
Over een week opent de Gereformeerde Gemeente van Amersfoort een inloophuis in de binnenstad. Mensen zijn er welkom voor een kop koffie en een persoonlijk gesprek. Gerben Heldoorn is samen met zijn vrouw Ada coördinator.

1 Hoe is het idee voor een inloophuis ontstaan?

‘Onze kerk staat op een prachtige plek in Amersfoort-Zuid, maar is ook een beetje weggestopt achter een verzorgingshuis. We willen als gemeente heel graag mensen bereiken met het evangelie, met de boodschap van de Bijbel. En dat willen we ook graag in het stadscentrum doen. Iemand uit de gemeente bezit daar een mooi monumentaal pand: Het Zwarte Paard. Dat wilde hij graag beschikbaar stellen voor evangelisatie. Toen kwam alles in een stroomversnelling, mede doordat de opbrengsten van onze gemeentedag naar de evangelisatiecommissie gingen.’

2 Is …
Dit is 10% van het artikel.
Paywall
PDF Print Stuur door

Wil je elke dag onze nieuwsbrief met gratis artikel?