Mailen over Gods liefde

Frea Timmerman: Getuigen wij wel van ons geloof of zijn we te druk met onze kerkelijke activiteiten? ||beeld Philip Roorda Geloof
Frea Timmerman: Getuigen wij wel van ons geloof of zijn we te druk met onze kerkelijke activiteiten? ||beeld Philip Roorda

NIEUW BUINEN - Sterke roepingen, roepingen die de mist ingaan en twijfel aan het fenomeen. Dat is de oogst van een verzoek aan lezers om ervaringen met hun roeping in te sturen. Deze zomer een selectie van deze verhalen. Vandaag deel 3: Frea Timmerman getuigt van Gods liefde.

Tussen de rekken met boeken in de bibliotheek sprak Frea Timmerman een bezoekster aan. Ze voelde dat God dat van haar vroeg, zo verhaalt ze. De vrouwen wisselden e-mailadressen uit om elkaar tips te geven over boeken. Het contact intensiveerde en op een dag stuurde Timmerman haar een mail waarin ze schreef over Gods liefde voor mensen. Niet veel later kreeg ik een mail terug van deze vrouw, afkomstig uit een bevindelijke kerk, dat ze haar knieën had gebogen en God had aangenomen als haar verlosser. Ik heb gehuild en God lof gebracht. Zo geweldig werkt Hij. Van dit soort verhalen kan …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?