Lokaal - Zwolse kerken organiseren charity dinner

Geen rommelmarkt of een gesponsorde loop, maar een luxe zakendiner. Twee kerken uit Zwolle, de Christelijke Gereformeerde Kerk en de Vrije Evangelisatie Zwolle, houden op 23 april een zogeheten charity dinner voor zakenlieden in theater De Spiegel. De opbrengst gaat naar de huisvestingsplannen van beide gemeenten die op hun huidige locaties te krap in hun jasje zitten. Beide kerken willen een groot multifunctioneel gebouw voor vieringen, ontmoetingen en om de stad te dienen met maatschappelijke activiteiten, vertelt Karel Jan Voogd, een van de organisatoren. ,,De droom van onze gemeenten is als kerken nadrukkelijk ons gezicht te laten zien in de stad. Niet alleen op zondag, maar ook doordeweeks.''
Beide kerken willen een groot multifunctioneel gebouw voor vieringen, ontmoetingen en om de stad te dienen met maatschappelijke activiteiten, vertelt Karel Jan Voogd, een van de organisatoren. ,,De droom van onze gemeenten is als kerken nadrukkelijk ons gezicht te laten zien in de stad. Niet alleen op zondag, maar ook doordeweeks.'' Voor het diner kunnen de zakenlieden hun relaties uitnodigen. Bekende artiesten treden op - de organisatie heeft een toezegging van een Idols-finaliste - en EO-coryfee Andries Knevel leidt een debat over een maatschappelijk onderwerp. Ook wordt er een (kunst)ve …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?