Groeten van een eersteling

Ze hebben me gevraagd of ik in een korte brief aan jullie wil vertellen wat we in onze kerk precies doen. En hoe we zijn begonnen. Ik doe dat met plezier, omdat ik erg enthousiast ben over onze kerk.

Ik ben dus lid van de eerste christelijke gemeente. Petrus, een van de discipelen van Jezus, staat aan de basis van onze kerk. Met een toespraak heeft hij ons in beweging gezet. Ik moet jullie eerlijk zeggen dat ik tijdens die toespraak eerst ontzettend bang werd. En met mij meer mensen. Petrus vertelde dat wij Jezus zelf hebben laten kruisigen. Ik was als de dood voor de gevolgen hiervan. De opluchting was dan ook groot toen Petrus even later vertelde dat we alsnog door diezelfde Jezus gered kunnen worden. Deze goede boodschap trof mijn hart en dat van vele anderen. We zijn in beweging …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?