‘Bidden is voor mij vooral luisteren naar God’

Janita van Essen Geloof
Janita van Essen | beeld nd
Bekijk dit artikel in de Digitale Editie
Het is de Week van Gebed. Wereldwijd bidden christenen samen. Maar waarvoor bidden ze? Vandaag: Janita van Essen (36) uit Nieuw-Zeeland.

‘Bidden is een van mijn sterke kanten – dat meen ik oprecht. Ik ben betrokken bij het voorbedeteam van mijn kerk, een pinkstergemeente van zo’n achthonderd leden in de stad Papakura, in het zuiden van Auckland. We bidden of God profetische woorden die zijn uitgesproken over onze gemeente waar wil maken. Zo heeft iemand geprofeteerd dat het aantal leden van onze kerk sterk zal stijgen, nog voor de voorgangers met pensioen gaan. Veel mensen zullen zich bekeren. Dat is helaas nog niet gebeurd, maar we blijven er voor bidden.

Ik praat dagelijks met God. Dat betekent niet alleen spreken met Hem, …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?