Slimme woningenfabriek
In de jaren zestig begon Jan Snel een transportbedrijf, vervolgens bedacht hij nieuwe toepassingen voor zeecontainers. Het bedrijf Jan Snel levert nu bouwmodules op maat die supersnel in elkaar worden gezet op locatie.
Montfoort
In elf maanden stond de Ravel Residence er: achthonderd studentenwoningen aan de Amsterdamse Zuidas. Elke werkdag werden er veertien woningen bij gestapeld, alsof een kleuter gedachteloos bezig was al zijn blokken uit de blokkendoos op te stapelen. Dak erop, gevel ervoor, klaar.
Ravel Residence is het grootste gebouw dat bouwonderneming Jan Snel tot nu toe heeft opgeleverd. Met slechts een klein groepje mensen op de bouwplaats. Want Jan Snel bouwt niet zozeer op de bouwplaats, maar vooral in zijn fabriek in Montfoort.
prefab
Bouwen in de fabriek gebeurt al heel lang; dat werd prefab genoemd. Gevel- en vloerplaten kwamen kant en klaar aan en werden t..
Meld u aan voor onze nieuwsbrief en lees dit artikel gratis
Bij het aanmelden gaat u akkoord met onze privacyverklaring en de algemene voorwaarden .