Vernieuwing vmbo maakt soms jaloers

Op een gereformeerde scholengemeenschap zou sprake zijn van 'hufterig gedrag' van havo- en vwo-leerlingen ten opzichte van vmbo'ers. In een commentaar ging het Nederlands Dagblad (16 april) daarop in. De directeur van de betrokken school reageert.
In het hoofdartikel van zaterdag besprak P.A. Bergwerff een artikel uit Copywrite, de schoolkrant van Guido de Brès (zonder overigens de naam van de school te noemen). Ik denk dat het de eerste keer is dat een stukje uit onze schoolkrant deze eer te beurt valt en daarmee alleen al wil ik de redactie van Copywrite feliciteren.Maar ik wil verder gaan. Ik denk dat de routinier Bergwerff nog wat kan leren van onze schoolkrantredactie. Waar Marijn Gunnink de geïnterviewde docent eenvoudig citeert en hem geen dingen in de mond legt, trekt Bergwerff de zaak uit verhouding om zijn eigen punt te maken. …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?