ISIS blijft christenen in het hart raken

Mensen lopen op het puin van de vernielde graftombe van Jona |beeld ap Buitenland
Mensen lopen op het puin van de vernielde graftombe van Jona |beeld ap

ARBIL - Met pijn in hun hart zien christenen uit Mosul hoe ISIS kerken als moskee gebruiken of verwoesten. Het zijn wilde barbaren.

Na de vlucht uit Mosul worden de christenen uit die stad opnieuw in het hart geraakt door berichten en beelden over wat ISIS met de eeuwenoude kerken en kloosters in dit christelijke hart van Irak doet. Ik kan niet geloven wat er gebeurt, schrijft een jonge Irakese vrouw vanuit Koerdisch gebied in Christianity Today. Het gebeurt allemaal zo snel. Ik zag hoe de extremisten het kruis van onze kerk in Mosul vervingen door de zwarte vlag van de Islamitische staat. Ze doen nu de islamitische oproep tot gebed vanuit onze kerk. Ze hebben er een moskee van gemaakt. Ook de beelden van het opblazen …
PDF Print Stuur door

Elke dag onze nieuwsbrief?