Een boek vol herinneringen
Maandag 23 januari - Jurjen en Tineke zijn nog vol van hun afscheidsavond afgelopen donderdag. ,,Wij zeiden vanmorgen nog tegen elkaar dat het zo gaaf was'', glundert Tineke. Vijf jaar lang werkte Jurjen met Tineke aan zijn zijde als missionair werker in de Zoetermeerse nieuwbouwwijk Oosterheem.
De Ichthusgemeente had een goed gevulde afscheidsavond georganiseerd. ,,Het overrompelde ons echt.'' De kinderen van de kinderclub vertelden via een video over hun belevenissen met juf Tineke, een jongere zong het lied Friends van gospelzanger Michael W. Smith en gemeenteleden boden een boek vol A4'tjes met herinneringen aan.
,,Het bijzondere was dat alle cursisten van de Alpha-cursussen waren aangeschreven. Een heleboel waren gekomen. Dan zie je weer mensen met wie je jarenlang geen contact hebt gehad. Er blijken dingen te zijn gebeurd, zonder dat wij het wisten. God heeft gewerkt.''
Tineke wijst ter illustratie op een kaartje aan het prikbord met de tekst: ,,Sommige mensen komen in ons leven en verdwijnen weer snel. And..
Meld u aan voor onze nieuwsbrief en lees dit artikel gratis
Bij het aanmelden gaat u akkoord met onze privacyverklaring en de algemene voorwaarden .