CEO van TikTok verdedigt zijn app tegenover Amerikaanse Senaat: ‘Ik ben zo dankbaar voor jullie allemaal’

De CEO van TikTok laat van zich horen, nu de Amerikaanse Senaat overweegt of de app verboden zou moeten worden in de Verenigde Staten. Shou Zi Chew is door de senaat op het matje geroepen om vragen te beantwoorden.
Chew is duidelijk bezig met een charme-offensief. Hij sluit aan bij verschillende talkshows om te vertellen dat Amerikanen zich echt geen zorgen hoeven te maken over hun data en de mogelijke invloed van de Chinese overheid.
Ook gebruikt Chew zijn eigen TikTok om met gebruikers van de app in contact te komen. In zijn eerste video vertelt Chew hoe blij hij is dat 150 miljoen Amerikanen TikTok gebruiken, waaronder vijf miljoen bedrijven. ‘Ik ben zo dankbaar voor jullie allemaal en de 7000 TikTok-medewerkers in de Verenigde Staten.’