Lekker naar Wenen met de meiden
Een treinreis naar Wenen van acht uur? ‘Jaaaa, veeettt’, riepen de tienermeisjes uitgelaten. Maar na zes uur zitten, is de reismoeheid ingedaald en biedt alleen snacken in de restauratiewagen nog vertier. Gelukkig is Wenen een stad die groots, geduldig en vol schoonheid ligt te wachten.
‘U bent veel te laat’, zegt de mevrouw van NS International door de telefoon. ‘Echt te laat. Mevrouw, boek altijd op tijd.’ Ja, ik ben laat, zeg ik schuldbewust. ‘Maar ik wil toch graag over anderhalve week met twee kinderen naar Wenen en dan het liefst met overnachting in een couchette. Zaterdag heen, maandagnacht terug.’ Twee hele dagen in Wenen met de meiden, dat kan een geweldige ervaring worden. En op het laatste moment een uitje boeken met de trein, dat moet toch ook kunnen? Gaat dat gemakkelijk, dan wordt treinreizen een nog aantrekkelijker alternatief.
De mevrouw van NS International neemt de tijd, drie kwartier lang zoekt ze naar beschikbare verbindingen. Al mompelend puzzelt ze, alsof ze achter een gigantisch mengpaneel he..
Meld u aan voor onze nieuwsbrief en lees dit artikel gratis
Bij het aanmelden gaat u akkoord met onze privacyverklaring en de algemene voorwaarden .