DEN HAAG - Hoewel 41 procent vindt dat de politiek zich laat gijzelen door economische thema's, heeft de meerderheid van het ND-verkiezingspanel er begrip voor dat de verkiezingscampagne vooral om de economie draait.
lees meerDEN HAAG - Politieke leiders hoeven niet voor de verkiezingen al duidelijk te maken wat hun voorkeurscoalitie is, vindt 72,5 procent van de deelnemers aan het ND-Verkiezingspanel.
lees meerDEN HAAG - CDA-leider en demissionair premier Jan Peter Balkenende is bij de deelnemers van het ND-verkiezingspanel favoriet als nieuwe premier.
lees meerDEN HAAG - De SGP mag zich verheugen in ruime bijval van het ND-verkiezingspanel. Bijna 40 procent van de deelnemers heeft de pro-SGP-petitie op de website www.zijmaakthetverschil.nu getekend.
lees meerDEN HAAG - Tachtig procent van de deelnemers aan het ND-Verkiezingspanel wil niet dat Nederland helemaal vertrekt uit Afghanistan. Met name een missie met politietrainers of een beperkte militaire missie kunnen rekenen op steun.
lees meerDEN HAAG - Het ND-verkiezingspanel is verdeeld over hoe Nederland in de toekomst in z'n energie moet voorzien. Kernenergie en groene stroom krijgen vrijwel evenveel steun.
lees meerDEN HAAG - Ruim tachtig procent van de deelnemers aan het ND-verkiezingspanel, is het eens met de kritiek van oud-GPV-fractievoorzitter Gert Schutte op de Christen- Unie-kandidatenlijst voor de Tweede Kamerverkiezingen.
lees meerDEN HAAG - Bijna eenderde van de lezers van het Nederlands Dagblad vindt dat de ChristenUnie in haar verkiezingsprogramma op de thema's abortus en euthanasie geen water bij de wijn moet doen.
lees meer