Sluiten

Nederlands Dagblad

Panda Edinburgh Zoo heeft buikkramp. |beeld Novum

Panda Edinburgh Zoo heeft buikkramp

LONDEN - Een van de twee reuzenpanda's die de dierentuin van Edinburgh in bruikleen heeft is ziek. Het vrouwtje, Yang Guang, heeft koliek en daardoor last van buikpijn.

Yang Guang en Tian Tian, eveneens een vrouwtje, zijn de eerste reuzenpanda’s in Groot-Brittannië in bijna twintig jaar tijd. Het tweetal is uitgeleend door China en maakte in december onder grote aandacht van de pers zijn eerste opwachting in zijn nieuwe Schotse verblijf. De twee panda’s moeten grote bezoekersscharen trekken.

Woordvoerders van de dierentuin lieten donderdag weten dat Yang Guangs aandoening niet ernstig is en met medicijnen verholpen kan worden.

De laatste reuzenpanda in Groot-Brittannië was Ming Ming. Zij leefde in de dierentuin van Londen tot zij in 1994 terugkeerde naar China.

  • 13-01-2012 - 12.45
  • 13-01-2012 - 12.45

waardeer:

  • Waardeer dit artikel met 1 ster
  • Waardeer dit artikel met 2 sterren
  • Waardeer dit artikel met 3 sterren
  • Waardeer dit artikel met 4 sterren
  • Waardeer dit artikel met 5 sterren


Indien u geregistreerd bent, kunt u hieronder reageren op het artikel. Hiertoe dient u in te loggen.

Reacties (0)