Sluiten

ND.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Nederlands Dagblad

Uitslagen en stand topklasse

Het Nederlands Dagblad volgt de topklasse op de voet. Wekelijks kunt u in de papieren krant wedstrijdverslagen, achtergrondverhalen en interviews over de hoogste amateurcompetitie in Nederland vinden. Hier kunt u de stand en uitslagen en de wedstrijdverslagen van de meest recent gespeelde ronde vinden.

Uitslagen sinds zaterdag 3 mei
Topklasse Zaterdag (Nederland)

Katwijk - Noordwijk 2-1 (2-1)
24' Mo Faouzi 0-1, 35' Jesse Dingjan 1-1, 39' Danny Guyt 2-1
Kaarten Noordwijk: 31' Mo Faouzi (geel)
ONS Boso Sneek - Excelsior Maassluis 2-3 (1-1)
24' Vincent van den Berg 0-1, 35' Ale de Boer 1-1, 66' Ale de Boer 2-1, 83' Robin Hofman 2-2, 87' Raoul Gillet 2-3
Kozakken Boys - Lisse 0-1 (0-0)
68' Tom Zoontjes 0-1 (pen.)
Kaarten Lisse: 31' Tom Broekhuizen (rood)
Scheveningen - Ter Leede 2-1 (1-0)
17' Marvin Nieuwlaat 1-0, 59' Tim Peters 2-0, 69' Marouane El Idrissi 2-1
Kaarten Scheveningen: 68' Joël Tillema (geel), 68' Nick Brouwer (geel). Kaarten Ter Leede: 41' Mike Boelee (geel), 63' Mitchell Kappenberg (geel)
Spakenburg - HHC 2-1 (2-0)
15' Maurice van der Wilt 1-0, 34' Mark de Loor 2-0, 57' Hielke Penterman 2-1
GVVV - Rijnsburgse Boys 3-0 (1-0)
23' Simon Brouwer 1-0, 73' Dennis van Meegdenburg 2-0, 79' Roy Terschegget 3-0
Kaarten GVVV: 34' Joey Snijders (geel). Kaarten Rijnsburgse Boys: 64' Jeroen Hessing (geel), 68' Mark van den Boogaart (rood), 75' Marvin Wijks (geel), 75' Benito Olenski (rood)
Excelsior '31 - IJsselmeervogels 2-4 (1-0)
37' Andreas David 1-0 (pen.), 51' Robert Wilens 2-0, 54' Nick Kuipers 2-1, 56' Thomas Verheijdt 2-2, 58' Nabil el Gourari 2-3, 82' Jasmin Ramic 2-4
Kaarten Excelsior '31: 38' Gerald Ten Hove (geel)
Capelle - Barendrecht 2-2 (1-1)
7' Lars Bosscha 1-0, 28' Bas Mourits 1-1, 52' Peter de Lange 2-1, 89' Marwin Richard 2-2


Stand

  wedwgvptngvgt
1GVVV2916310517042
2Spakenburg291568515437
3IJsselmeervogels291487506141
4HHC2915311486041
5RijnsburgseBoys291379466541
6ExcelsiorMaassluis2914312454551
7KozakkenBoys2913511445548
8Lisse291289444142
9Scheveningen2913412434345
10ONSBosoSneek2913313425259
11Barendrecht2912314395154
12Capelle2910811383744
13Noordwijk298912333956
14Katwijk298615305062
15Excelsior'31298417285276
16TerLeede296419223167

  • 14-12-2013 - 20.00
  • 03-05-2014 - 19.27

waardeer:

  • Waardeer dit artikel met 1 ster
  • Waardeer dit artikel met 2 sterren
  • Waardeer dit artikel met 3 sterren
  • Waardeer dit artikel met 4 sterren
  • Waardeer dit artikel met 5 sterren


Indien u geregistreerd bent, kunt u hieronder reageren op het artikel. Hiertoe dient u in te loggen.

Reacties (0)